Daniel Vega Pérez
Ribadeo  1983

Técnico agrícola sempre vencellado ao mundo rural, onde hoxe en día exerce a súa profesión na Asociación de Criadores de Raza Rubia Galega (ACRUGA). Con anterioridade traballou nunha cooperativa do sector lácteo na Pastoriza (Lugo).

Foi presidente provincial de Novas Xeracións de Lugo e na actualidade desempeña o labor de secretario de Organización do Partido Popular de Lugo desde o último Congreso Provincial no ano 2016. Tamén é vicepresidente do Comité Executivo do Partido Popular de Ribadeo. Accedeu ao Parlamento en novembro do 2016.


Contacto:
Partido Popular
Foto de DanielVega Pérez
Circunscrición de Lugo

Asistencias ós órganos parlamentarios

Comisión 2.ª, Ordenación Territorial, Obras Públicas, Medio Ambiente e Ser.

  • Asistencia na reunión do mércores, 01 de marzo de 2017, ás 16:00

Pleno do Parlamento

  • Deputado na reunión do martes, 07 de marzo de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 08 de marzo de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do martes, 21 de marzo de 2017, ás 10:00
  • Deputado na reunión do mércores, 22 de marzo de 2017, ás 10:00

Comisión 7.ª, Agricultura, Alimentación, Gandaría e Montes

  • Vicepresidente na reunión do xoves, 02 de marzo de 2017, ás 16:05
  • Vicepresidente na reunión do xoves, 16 de marzo de 2017, ás 10:35

Mesa da Comisión 7.ª, Agricultura, Alimentación, Gandería e Montes

  • Vicepresidente na reunión do mércores, 08 de marzo de 2017, ás 17:30

Comisión 8.ª, Pesca e Marisqueo

  • Vogal na reunión do xoves, 23 de marzo de 2017, ás 10:35

© Parlamento de Galicia, 2011 | Rúa do Hórreo, 63 - 15701 Santiago de Compostela | Tel.: 981 551 300 Fax: 981 551 408